Avatar uživatele
Lgee

Pokud pojedu na dovolenou na Maledivy a zjistí, že jsem ateista, mužu přijít o život?

Ateismus se tam trestá smrtí :D ale pokud jsem Čech a pojedu tam, tak trest smrti, pokud jsem ateista, dostat nemůžu, jelikož sem jen turista, pokud zjistí, že sem ateista? 😁

Upraveno: místo „můžu dostat smrt“ – přijít o život.

Zajímavá 0 před 2686 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Co je na tom vtipného?

Každopádně je pravda, že zákona se všichni obyvatelé musí hlásit k sunnitskému islámu. Trest smrti za to myslím nehrozí, ale vězení určitě. Cizinci nejsou nuceni k ničemu a už vůbec jim nehrozí trest smrti, nevím, kde si na to přišel. Můžeš praktikovat svoje náboženství v soukromí, ale neměl by ses snažit konvertovat místní na svojí víru.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Mám dojem, že pro vyznavače Mohamedova učení jsou i křesťané nevěřícími, takže to máš prašť jako uhoď, Pokud se tedy vyskytneš v nesprávný čas na nesprávném místě zaříznou tě jako jehně.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Tam by se ti stát nic snad nemělo,ale třeba v západní Evropě ti už můžou ušmiknout hlavu nebo můžeš vyletět do povětří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KateBeckett

Nedávej to znát a o život nepřijdeš. Snad se tě nikdo nezeptá, jestli jsi ateista nebo ne. Myslím, že na lidech není poznat podle vzhledu, jestli ateisté jsou nebo ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek