Pokud pes vleze na cizí pozemek a je mu zle/umírá a potřebuje pomoc. Je nezákonné mu nepomoci? (Já bych šel.)

Nejlepší odpověď
Rocker

Nezákonné to nejspíš není,ale já bych se mu určitě snažil pomoci,nebo zavolat MP,mají odchytovou službu a jistě by si s ním věděli rady.

Další odpovědi
anonym

Hmm…
Já bych nešel…
Houbeles můžeš vědět, co tomu psovi je a jak se zachová k cizímu člověku.
Pokusil bych se najít majitele, pak bych volal policii, možná hasiče.
Teprve v případě, že by mi nemohli pomoci, bych se s velkou opatrností pokusil zjistit, co tomu psovi je a jak mu můžu pomoct.
Nejsem veterinář, nejsem schopen psovi bezprostředně pomoct třeba při otravě.

zjentek

od toho tady u nás máme ploty :o