yves

Pokud odejdu sama ze zamnestnani ze zdravotnich duvodu,mam narok na 65 procent podpory?Jsem ve zkusebni dobe a pred tim

jsem byla na podpore mesic a pul,je mi 50 let a mela jsem narok na 8 mesicu

Odpovědi
dědapetr

Co jsem četl tak na podporu 65% budete mít nárok jen za půl měsíce a pak bude následovat45%­.Protože podpora Vám bude pokračovat dalších 6 a půl měsíce.Aby jste dostala 65% by jste musela odpracovat nevím jistě minimálně 3 měsíce to aby jste měla nárok na celou podporu.