Pokud někdo chce koupit potraviny za cenu 452 Kč a hotově má jen 300 Kč a na kartě zbytek 183 Kč, lze to zkombinovat?

Jestli může zaplatit 300 Kč hotově a zbytek nějak nechat odečíst z té karty čili 152 Kč z karty? Nechce nic vracet a vše potřebuje hned koupit a k bankomatu je daleko. Vyhoví mu? Půjde to?

Nebo mu těch 300 Kč nějak převedou na kartu přes tu jejich čtečku?

Odpovědi
vas999

Samozřejmě, že to možné je. Hotové peníze i karta se dají kombinovat podle libosti.

rodier

Je to mozny ale vetsina prodejcu to nedela. Dela to bordel v systemu, je to narocny a navic za platbu kartou se prodejci strhavaj procenta..