pája139

Pokud necám na zimu napuštěný nafukovací bazén s rybama praskne ?

Doplňuji:
Proč by to neměly přežít, mají tam takové to svoje bahýnko na zahřátí, takže by měli být v teple.

Nejlepší odpověď
Drap

Prasknout nemusí, ale je to pravděpodobné. Pokud budou trochu větší mrazy, tak to hlavně nepřežijí ryby.

Další odpovědi
anonym

No – až povolí mrazy, rychle ryby vylov a zpracuj a nebo dej do mrazáku – ať se ti nezkazí…

Nuk nuk

Záleží na materiálu, některé ty dnešní nafukovací bazenky jsou možná i odolné mrazu. Ovšem o rybky bych také měla obavy. Opět záleží na druhu ryby, ale některé ty okrasné druhy jsou spíše teplomilné, takže by to nemusely přežít.

isteron

Pri silnejších mrazoch môže, ľad tlačí na steny všetkými smermi a rozťahuje sa.

honza19hk

no jestli chováš kapry na vánoce je vhodné je asi zabít a vrazit do mrazáku.Pokud je tam necháš nezapomeń je přes zimu krmit a také udělat díru do ledu aby tam měly vzduch.přece jen bazén je něco jiného než rybník.

klob1

rybky přece budou mít vyhřívání..co si neporadíte?a pak myslím,ani ten bazén nic,jen se nesmí to přehřát zase naopak.
nebo se vše koupí příští rok nové..a ekonomika se může zvednout..
nebo rybky do obýváku,tam udělat stěnu a nafukovací bazén se nafoukne no mrazem spíš ufoukne..
a vy máte rybky v nafukovacím bazénu?my v akvariu a bazén nepotřebujeme..a rybky si i v zimě v obyváku pak lebedí..

elektrikář

Kamarád míval zlaté karasky v 50 litrové plastové lahvi na chodbě paneláku. Pouštěl jim tam vzduchování.Několik let. Po restituci mu to majitel zakázal.