Pokud na podruhé neudělám zkoušku ( výuční list ) budu muset opakovat třetí ročník?

Třetí ročník mám ukončený vysvědčením, bez výučního listu, a 1.9. mám opravný termín. Zajímalo by mě co bude pokud se to nepovede ani na podruhé. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na opakování ročníku není nárok.

Záleží jestli Vám to umožní ředitel školy.

Pokud jsi se učila nějak „normálně“ nepropadala jsi a jen jsi neměla svůj den tak by tě mohl ředitel nechat opakovat, ale pokud jsi se neučil, chodil za školu, kouřil o vyučování tak s tím spíš nepočítej

Další odpovědi
Drap

Rozhodnutí musí udělat vedení školy.