venkovan

Pokud muž zkrátí svoji partnerku na životě ve chvíli, kdy přijede domu po desáté za poslední měsíc z obchoďáku

jako je Ikea, Sconto apod., s autem zcela naplněném krabicemi, tak měl by být v takovém případě soudem zcela osvobozen z důvodů, že jednal na základě pudu sebezáchovy ?
Koukám na souseda jak si sype sníh na hlavu, aby ten několikátý nákup rozdýchal. Ve sběrném dvoře si z něj už dělají srandu, když přijede s dva roky starým nábytkem na vyhození.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě osvobozen a do smrti ještě pobírat invalidní důchod, protože to musí zanechat následky.

Další odpovědi
pusinka50

Zrušila bych jí přístup ke svému bankovnímu účtu a měla by po žížalkách:-)

terry

Já bych ji na životě nekrátila. Já bych ji odstěhovala. Po rozvodu.
To musí být poté úúúúžasná uleva :).

zl@tk@

Osvobodit a postavit mu sochu na náměstí příslušného města.