Válek Petr

Pokud mi v autě svítí na palubní desce kontrolka ABS, projdu STK?

Jedná se o dodávkový automobil Iveco Daily.

Odpovědi
quizzi

Ne

NexDroid

Ne, neprojdete. Sám jsem ten problém měl u Opel Vectra 2.0, a dali mi známku jen na 30 dní. Po týdnu kontrolka zhasla (zázrakem) a na STK se jelo znovu. Ještě ten den kdy jsem tam stál ve frontě na STK se zase rozsvítila, ale naštěstí pak zhasla.

Chyba byla v ŘJ ABS, výměna by přišla na 20 tis++, takže jsem to absolutně nechtěl řešit.