Avatar uživatele
kropitko

Pokud mi realitní kancelář zaslala rezervační smlouvu na e-mail na hlavičkovém papíru s razítkem a podpisem,

chce ji jen podepsat a zaslat zpět. No a samozřejmě složit rezervační poplatek na jakýsi účet, tak je tato smlouva platná, není potřeba aby se všichni zúčasnění sešli? A není potřeba aby smlouvu podepsaly i spolumajitelky? Zatím jsem viděla jen jednu, s makléřem jen telefonovala. Co když nemovitost majitelky prodají samotné bez RK. Zdá se mi to dost podivné. Mám strach, abych nepřišla o tu zálohu. Máte někdo zkušenost, nebo víte jak to přesně je?
Doplňuji:
Díky, no nakonec jsem volala právníkovi a ten řekl, ať trvám na osobním kontaktu, jak s makléřem, tak s majitelkami. No a tam to všichni podepíšeme najednou,,,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, vagra, aramah, iceT, Andělé, fcoop, anonym před 4403 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Odpoveď byla označena jako užitečná

Upřímně – v podstatě mi není úplně jasné, o co jde.Ale – jakmile chce někdo prachy předem, a je jedno,jak si to nazve – třeba rezer. poplatkem – byl bych velmi,velmi nedůvěřivý.Jeden tel.rozhovor s Někým.........a hlavičkový papír s razítkem.......? Razítko z brambory a papír natiskne domácí tiskárna..
Třeba někomu křivdím,třeba ne.
Ale i ten dotyčný s razítkem jistě čte noviny,a tak velmi dobře ví,že jsme obklíčeni šmejdama,kteří sprostě podvádějí a kradou.I proto by se mohl vyvarovat metod,které(třeba jenom mně) tak trochu smrdí.
V každém případě to chce víc informací.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?kropitko Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek