Avatar uživatele
pp1

Pokud mi byl přiznán důchod zpětně, jak je to se zdravotním pojištěním?

jelikož jsem před starobním důchodem přišel o práci a skončil jsem tzv na ulici.Po šesti letech mi kdosi pomohl a úřednice mi pomohly vyřídit doklady a starobní důchod zpětně.A nyní mě uhání zdr.pojišťovna o doplacení pojistného a to po době kdy mi byl přiznán starobní důchod.Pokud mě byl starobní důchod přiznán zpětně musímtoto také hlásit ?A jsem povinen platit zdravotní pojištění?Děkuji moc za radu,nerad bych v 70 opět skončil na ulici

Původní neotázka
pokud mi byl přiznán důchod zpětně,tak jak je to se zdravotním pojištění

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2700 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsem-od-roku-2009-ve-starobni-penzi-nevedel-jsem-ze-tuto-zmenu-musim-nahlasit-zdrav-pojistovne

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Jak jsem Vám napsala u původní otázky → vyžádejte si od ČSSZ potvrzení
a pokuste se to se zdravotní pojišťovnou nějak dohodnout – možná přistoupí
na splátky. Po doplacení dluhu pak můžete požádat o prominutí penále.

Jestli budete chtít ještě něco doplnit nebo upřesnit, pokračujte prosím zde.

_________

Poznámka:
Měl jste pokračovat v původní otázce, po její úpravě jste mohl napsat dolů do diskuze. Ti, kdo Vám odpovídají by měli všechny informace pohromadě a Vy byste neporušil zdejší pravidla…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Uživateli pp1

Vložil jste chybně "neotázku! Opravila jsem ji na začátku velké písmeno, interpuncki a na konci otazník. Vy jste ji vrátil na původní chybnou verzi.

Porušujete tím pravidla. Zřejmě jste si je nepřečetl. Otázka vždy končí otazníkem.a začíná velkým písmenem.

Opakujete stejnou neotázku během 20 minut. Proto jsem ji nahlásila, , rozhodne admin, jak s ní založí

Věřím, že příště vložíte otázku, nikoliv „nedotázku“

Děkuji

před 2700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ach jo, moje překlepy.

Opavila jsem ji, na začýátku … interpunkci .. naloží, nikoliv založí. atd.

před 2700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pp1

Prosím moc se omlouvám

před 2700 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jste zde poprvé, proto jsem vám napsala do IP. Opavdu přečtěte si prosím pravidla.

Ani mně to není příjemné někoho upozorňovat. Pokud otázku neopravíme, je možné ji nahlásit a odpověď byste dostal mnohem později.
Děkuji za pochopení.

před 2699 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek