Minas

Pokud máte oblek, jakou má barvu? Kolik obleků máte?

zelený ještě ujde, teší mě, že nikdo nemá fialový, včera na chuzi si to někdo vzal a já se pomalu neudržel smíchy.

Nejlepší odpověď
Drap

Dva černé,hnědý, modrý, několik šedých v různých odstínech, dva světlé, celkem cca 15

Další odpovědi
quentos

Mně teda stačí jeden – světle zelenej s černým vzorem (jemné proužky).
Kdysi jsem míval hnědej, z něho už jsem vyrost.

setapouch

Na začátku léta jsem dělal probírku, zbyly šedý, tmavě modrý a dva černé. A teď se poohlížím, kde pořídit další, světle šedý. Horší je, že košil a kravat mám míň barev, než bych mít mohl.

mosoj

Mám jeden tmavý. Na použití jednou za dva roky až, až.

dajk

Dva černé a jeden bílý a ještě fialový :D

lexx

oblek mám jeden, tmavě-šedý, v ňom sem odkroutil taneční, maturitu, zkoušky na VŠ, promoci, pohřby obou rodičů, svatbu dvou synovců a do rakve mi ho dají taky

Emefej

Černý a dva šedé.