Pokud máte k jídlu jako přílohu rýži, zamícháte šťávu nebo omáčku dohromady?

Přátelé mne omluví, ale chci Jugarovi vysvětlit, co jsem mínil otázkou.

Jugare! Tak ti to vysvětlím jako prvňáčkovi: Ve školní jídelně máš, například roštěnou, která je samozřejmě se šťávou.Jako příloha je rýže, a já se ptal, zda si tu rýži rozblemcáš se šťávou nebo ji , nejlépe příborem, inteligentně přihrňuješ ke šťávě a následně vkládáš do úst. Jestli toto nepochopíš, tak už nevím.

Nejlepší odpověď
briketka10

Moc ji nevyhledávám, ale určitě muselo by to být, jako kejda 😁

Další odpovědi
marci1

Ne. 🙂

setapouch

U české kuchyně ano. U asijské ne, špatně se pak nabírá hůlkami (přestane lepit; to je taky důvod, proč si v čínské restauraci nedávám meníčka, ta jsou přizpůsobená českým strávníkům s příborem, správně by měla být rýže v samostatné misce).

gecco

Jak u čeho a závisí i na rýži…
😉
Viz Setapouch…

quentos

Já ano, samotná rejže je moc suchá…

anonym

když si to beru do práce, tak se mi to smíchá samo. doma většinou nandám rýži (hodně) do hlubokého talíře a přeleju omáčkou, hodně masa a lžíci to vybagruju. někomu se to bude zdát neinteligentní způsob stolování, já má však hlad. podle toho se také stavím k práci. ne nadarmo se říká „jak k jídlu, tak k dílu“ 😁

arachis

Ano,ano,ano. Ať žije rýžové blátičko a kejda,jen tak je to pro mě poživatelné.A také do hlubokého talíře.

KláraPsotová

Míchám dohromady :D dobrá otázka

anonym

Jo.
Rýži smíchám s omáčkou,jak asi jinak,suchou rýži jsem ještě neviděl jíst.

anonym

Prostě zamíchám se sosem nebo máčkou a je to.
Stačí ti to takhle?
Ale já ústa nemám,já mám hubu!!!a jsem barbar.

anonym

Sos a máčka je to samé, ale hlavně je, že jsi to pochopil Příště budu vkládat otázky tak, abys je pochopil hned. Ju ?

anonym

Slušný by odpověděl"ano"! To, že všechno smíchají dělají gurmáni? Že ty, Jugare, jíš z ešusu!

anonym

Jugare, proč nečteš mé otázky úplně. Kde píši o suché rýži. Briketka to pochopila, ale ty… ?

anonym

Kde píšeš o suché rýži?

anonym

To se ptáš nebo vyzvídáš?

anonym

To jsi blbej nebo slepej,nebo to ze sebe děláš?