Moniccc

Pokud mám v telefonu wi-fi a budu někde, kde je wifi zadarmo, můžu mít klidně 3,– kreditu?

Čili otázka zní: wi-fi je neplacená služba, která je již zabudovaná v telefonu, ale jen v případě, že se na ni někde mohu připojit? Třeba ve škole, v restauraci a tak?..
Díky :)

Nejlepší odpověď
MadAnnie

Wifi připojení k internetu je neplacené – můžeš se připojit kdekoliv zdarma. Jak jsi psala restaurace, škola…

V mobilu si najdeš „vyhledání sítí“ a tam ti ukáže které sítě jsou dostupné. Podle dostupnosti potom volíš nezabezpečené a zabezpečené. Na ty nezabezpečené se můžeš zcela zdarma a bez nároků na tvůj kredit přihlásit a užívat si internetu do sytosti. V případě zabezpečených sítí to po tobě bude chtít heslo – to ti může někdo říct a nebo se na tuto síť asi nedostaneš. 🙂
Doplňuji:
Ještě dodám: Když wifi nevyužíváš, tak ho vypneš, když se chceš připojit na internet, tak ho zase zapneš.

Ta funkce je v mobilu pořád – můžeš vyhledávat sítě, i když v dosahu žádná není.