ReHu

Pokud mám v poštovní schránce dopisy pro jiného adresáta, je možné je vhodit do nejbližší pošt.schránky?

(Jiná vhodnější kategorie mě nenapadla 🙂 )
※※※※※※※※※※
Sousedka je už delší dobu odstěhovaná a druhá, která vedle podnikala už tu pár let také není a chodí jí pouze upomínky za neplacení – ne doporučeně.

Nejlepší odpověď
gecco

Je to lepší, než je vhodit do kamen…
😉
Já bych je vrátil pošťačce – poprvé s úsměvem, podruhé s důrazným vysvětlením, že to fakt nejsem já…
___
BTW – se sousedem máme dost podobná jména a občas se stane, že dopis pro jednoho má ve schránce ten druhý – tohle neřešíme a vzájemně si je doručujeme…
😉
_____________­_________________________
Vrať to pošťačce – s upozorněním na skutečnost (ani jedna už tam nebydlí) – pokud to nepomůže, písemně si stěžuj na patřičné poště – to pomůže s jistotou…
😉

Další odpovědi
lexx

napiš rukou na obálku „nebydlí“ a vhoď do schránky venku nebo na poště, odešlou zpět

talka

Mně chodí také pošta pro jmenovkyni z vedlejšího domu (křestní jméno je vedlejší!?), tak jí to tam vhodím.

zjentek

Ano i to je možný- můžeš je tam vhodit sousedovi.

Agneta

To by mělo jít…přinejhorším je dostaneš zase zpátky:DD

cukrar

Jako správce baráku to dělám normálně, napíšu: Adresát zde nebydlí. Vhodím do poštovní schránky.

ReHu

Díky.
Je otázka, jestli dotyční udali novou adresu a jestli dlužnici bude advokátní kancelář psát na adresu, která je potřeba hledat na příslušných stránkách.

ReHu

Gecco, ještě není poledne.
Není trochu brzo na max počet hodnocení?

gecco

😉
Jak ty to děláš…
😉

ReHu

Začnu hned po půlnoci 🙂

gecco

To jsou ta ´ranní ptáčata´…
😉