Pokud kupujete něco na inzerát, ptáte se prodávajícího i na důvod prodeje?

Odpovědi
gecco

Obvykle ne – ledaže by na tom prodeji bylo něco zvláštního…
😉

lexx

ne poáč stejně lže, například: nedopatřením mám 2 stejné výrobky…pohádky jak z učebnice

anonym

ne, když něco chci, tak to chci a nejlépe ihned.

například bych nikdy nečekal při koupi auta, než ho vyrobí. chci ho teď hned a jestli nemáte, jdu shánět jinam

arachis

Podle toho, co chci koupit. Když sedačku, tak se neptám, kdybych chtěla kupovat mobil, tak ano. Ale nejsem najivní, že bych se zrovna dozvěděla pravdu, ale jsem ženská a ty hold bývají zvědavé za každou cenu.

VeRe1983

Zpravidla ne, výjimečně ano. Vyžádám si většinou dodatečné fotografie, pokud ty poskytnuté nejsou v uspokojivé kvalitě. Další informace budou záležet na druhu zboží. A jestli je předmět ukradený, utopený, poškozený, vrácený ze servisní opravy se stejně buď dozvím z popisu aukce (vyjma prvního), anebo vůbec. Takže tak.