Avatar uživatele
Anonymka15+

Pokud jste učitelé, budete tak hodní a odpovíte mi na jednu choulostivou otázku?

Stalo se Vám někdy,že jste měli rádi žáka/žákyni více než je obvyklé? (Asi chápete, jak to myslím…)A pokud ano, jak jste se s tím vypořádali? Ptám se, protože je to docela choulostivé téma a občas se spolužačky přiznají, že se jim líbí nějaký učitel. Něco podobného se mi kdysi taky stalo, proto by mě docela zajímalo, jestli se to stává i učitelům. Za odpovědi předem děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Učitel sice nejsem, ale když jsem studoval na gymnáziu, tak bylo veřejným tajemstvím, že náš třídní učitel měl poměr s jednou studentkou. A naše ruštinářka se mi líbila a ona si toho asi všimla, protože si mě zvala do kabinetu a nejspíš něco naznačovala. Jenže já jsem byl tehdy ještě vyplašené a nedovtipné ucho, docvaklo mi to až později.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Já jsem sice kdysi učila, ale příliš malé žáčky na to, aby tam vznikaly podobné vazby – tedy alespoň ne ze strany učitelek :)

Ovšem na učilišti, kterým jsem původně prošla byl jeden mistr, jen o pár let starší než žákyně. Pro úplnost – ona to byla škola s ohromnou převahou dívek a ani mezi učiteli a mistry moc pánů nebylo, ti dva další nebyli tak lákaví, za to tenhle byl obletován ze všech stran a bylo znát, že se mu to moc zamlouvá a leckterá z obdivovatelek ho nenechává úplně chladným. Vypořádával se s tím velice aktivně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Učitel také nejsem, ale stává se to. Mám známého, který celý život učiteloval a řediteloval škole a oženil se s jednou svoji žačkou. Neni to standardní a ve škole by to nemělo být v žádném případě viditelné, nebo rozpoznatelné, ale i takové věci se stávají. Citům někdy neporučíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Učitel nejsem, mě se zase líbí nějaké spolužačky i když většinou ne z mojí třídy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Učitel by měl v každém případě ctít zásadu „co je v domě, není pro mě“, jinak se jedná o neomluvitelné selhání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Také nejsem učitelka, ale mám zkušenost ještě ze střední školy. Učitel si svoji studentku po ukončení studia vzal za manželku. Byl hezký, mladý, ona také, rozuměli si a všichni jsme jim to přáli. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Anonymka15+

Drap: Ty jo, to mě docela překvapilo. Kdysi jsem taky prožívala takový nevinný flirtík s ředitelem školy, který mě učil, ale tohle mě překvapilo. A jak se dali dohromady? Bylo to hned po odchodu ze školy, nebo se to stalo až po nějakém čase.
Kepler: To muselo být zajímavé studium! 😁

před 2629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek