Anonymka15+

Pokud jste učitelé, budete tak hodní a odpovíte mi na jednu choulostivou otázku?

Stalo se Vám někdy,že jste měli rádi žáka/žákyni více než je obvyklé? (Asi chápete, jak to myslím…)A pokud ano, jak jste se s tím vypořádali? Ptám se, protože je to docela choulostivé téma a občas se spolužačky přiznají, že se jim líbí nějaký učitel. Něco podobného se mi kdysi taky stalo, proto by mě docela zajímalo, jestli se to stává i učitelům. Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Učitel sice nejsem, ale když jsem studoval na gymnáziu, tak bylo veřejným tajemstvím, že náš třídní učitel měl poměr s jednou studentkou. A naše ruštinářka se mi líbila a ona si toho asi všimla, protože si mě zvala do kabinetu a nejspíš něco naznačovala. Jenže já jsem byl tehdy ještě vyplašené a nedovtipné ucho, docvaklo mi to až později.

Další odpovědi
Nuk nuk

Já jsem sice kdysi učila, ale příliš malé žáčky na to, aby tam vznikaly podobné vazby – tedy alespoň ne ze strany učitelek :)

Ovšem na učilišti, kterým jsem původně prošla byl jeden mistr, jen o pár let starší než žákyně. Pro úplnost – ona to byla škola s ohromnou převahou dívek a ani mezi učiteli a mistry moc pánů nebylo, ti dva další nebyli tak lákaví, za to tenhle byl obletován ze všech stran a bylo znát, že se mu to moc zamlouvá a leckterá z obdivovatelek ho nenechává úplně chladným. Vypořádával se s tím velice aktivně.

Drap

Učitel také nejsem, ale stává se to. Mám známého, který celý život učiteloval a řediteloval škole a oženil se s jednou svoji žačkou. Neni to standardní a ve škole by to nemělo být v žádném případě viditelné, nebo rozpoznatelné, ale i takové věci se stávají. Citům někdy neporučíš.

Lgee

Učitel nejsem, mě se zase líbí nějaké spolužačky i když většinou ne z mojí třídy. 🙂

xxx3

Učitel by měl v každém případě ctít zásadu „co je v domě, není pro mě“, jinak se jedná o neomluvitelné selhání.

marci1

Také nejsem učitelka, ale mám zkušenost ještě ze střední školy. Učitel si svoji studentku po ukončení studia vzal za manželku. Byl hezký, mladý, ona také, rozuměli si a všichni jsme jim to přáli. 🙂

Anonymka15+

Drap: Ty jo, to mě docela překvapilo. Kdysi jsem taky prožívala takový nevinný flirtík s ředitelem školy, který mě učil, ale tohle mě překvapilo. A jak se dali dohromady? Bylo to hned po odchodu ze školy, nebo se to stalo až po nějakém čase.
Kepler: To muselo být zajímavé studium! 😁