Pokud jsou rozměry ženy 90–60–90 ideální, jaké jsou ideální rozměry muže?

Já měl za to, že rozměry 100(hrudník), až 20 cm(cajk) a 120(po bůčku) ! Takže 10016120 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

K Doplnění – tak u mně si ´přehoď´ hrudník a bůček (cca to odpovídá), střední míra je OK…
😉

Další odpovědi
anonym

To se mi nezdá, hrudník 100 cm by měl jen o deset čísel větší, než žena – modelka, dál 76 cm v pase, to je taky nějak málo a boky 82 cm by měl muž – model ještě menší, než štíhloučká žena – modelka? Jak takovej hubeňourek vypadá? To si to nějak spletli, tomu nevěřím. Chlapi, změřte se, to není možný.

setapouch

Odhaduju, že pro hodně žem bude nejvíc sexy 90–60–160–120 (devadesát milionů na účtu, šedesát let, tlak 160 na 120).

Doplňuji na žádost Samby: 115–90–105 při 183 cm a 90 kg (občas i přes :( ). Ostatní míry si bude muset každá přeměřit sama :D

MirKop

100–76–82

Zbynas

Taky 90–60–90. Devadesát milionů na účtě, 60 aut v garáži a 90 nemovitostí po světě.

Löwe

80–0–1000000000

Tedy věk-počet dětí-počet peněz.

marci1

100–76–82, velikost 50. 🙂

Zdroj: http://zeny.e15­.cz/clanek/sex-a-vztahy/hleda-se-ideal-muzske-krasy

ptáč

Výška na rozpřáhlou ruku aby mohl dostat facku, prdzadnici úzkou aby se neroztahoval, dlouhý jazyk, aby se nemuselo umývat nádobí a placatou hlavu, aby se ušetřilo na žehlícím prkně.

setapouch

Ovšem kdykoli kupuju volnočasové kalhoty, skoro bych těm „ideálním mírám“ i věřil. Všechny střihy jsou neuvěřitelně těsné přes lýtka a stehna. Dnešní mladé generace jsou neskutečné houžvičky.

anonym

ještě jsi nenapsal standard 16 cm 🙂

gecco

😉

setapouch

Jako průměr? :D

anonym

😁