zjentek

Pokud jsem ze samejch atomů, je možný ze mě vyrobit atomovku?

Atomová bomba Zjentek.

Nejlepší odpověď
Kepler

Na to obsahuješ příliš málo uranu 235 nebo plutonia. Díky bohu, byla by to kromobyčejně ničivá bomba.

Další odpovědi
dudu

Pokud by se hmota Tvého těla /ve většině jde o vodík, kyslík a uhlík/ setkala s antihmotou, proběhla by anihilace, tedy přeměna veškeré hmoty v energii a výsledná šlupka by vymazala z povrchu Země asi dvaceti tisícové město.

gecco

Ano – budeš-li dostatečně obohacen…
😉

Sociolog

Ne.

marci1

Ad „zjentek“: Ale Ty jsi „atomovka“(i bez uranu nebo plutonia)! 🙂

zjentek

Jak to myslíš???

marci1

Tvoje otázky jsou bombové. 🙂♥

zjentek

A no tak dobře nó ..počkej, jakože je to bomba? Fákt? Tak to je první pochvala v mým životě zjentka ..posílám stydícího se emoticona!

Kepler

Obávám se, že kdyby se zjentek potkal s antizjentkem, byla by ta šlupka o tři řády mohutnější a počítala by se v megatunách (při štěpení atomů se jen 4% hmoty mění v energii). Takže i největší světové megapole by šly do kopru.

zjentek

dudu- ty jo, tak to u nás by nezůstal nikdo!

zjentek

Kepler, zatím nominace ;)