corazonek

Pokud jsem připojena třeba v KFC na freewifi a budu si na mobilu prohlížet internet, platím za to něco? Když nestahuju?

Nejlepší odpověď
Itter

Je zdarma. Možná je tam dán maximální objem stažených dat nebo doba připojení(většinou na hodinu), pak ti bude zabráněno se připojit (asi na den).

(PS.: při prohlížení stránek a všeho na internetu stahuješ vždy – jen pro orientaci :)

Další odpovědi
DDarent

jestli stahuješ nebo ne je úplně jedno protože pokud si pustíš třeba google tak už to je stahování dat.....Samozřejmě když je Free tak musí být zdarma!!!!! pokud ovšem stratíš signál tak se přepne na Sim kartu a platí se velká suma!!!!

RomanP

Vypni si datové služby u operátora a využívej jen free wifi, tak to mám já.