ReHu

Pokud jíte na Štědrý večer bramborový salát, připravujete ho den dopředu, aby se „rozležel“?

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, den dopředu. Má lepší chuť a je vláčnější. Dobrou chuť na Štědrý den.:-))

Další odpovědi
Emefej

Ano.

gecco

Jasně, nechávám jej odležet nejen na Stědrý večer…
😉

Drap

Někdy ano, někdy se to nestíhá, tak až 24.12.

zjentek

pokud ho připravuji den dopředu, tak už jej na Štědrý večer nejím, pánč žádný nemám ..to né, to by se mi rozležel maximálně v bříšku..

chachar1922

My jo, ale já nějak ten rozdíl nepociťuji. Chutná mi udělaný v ten den stejně jako odleželý.

iceT

Já mám raději čerstvý, ale závisí od toho, či ho mám s majonézou nebo bez majonézy. Bez majdy mám raději čerstvě udělaný, ideálně ještě nevychlazený, u majonézy je mi to jedno. Ale mám to tak i s těstovinovými i s jinými saláty. Prostě uležený mi moc nechutná.

GM

Bramborový salát připravuji na Štědrý den dopoledne, uložím do chladna a jíme ho k večeři.

ivzez

Den předem to většinou nestíhám.

Marci1,
co si mám představit pod „vláčnějším“ bramborovým salátem?

NelieM

Vždycky den předem, ale nevím jak to budu zítra stíhat když toho mám nad hlavu :D

Lamalam

Kdykoliv, nejenom na svátky, ho připravuji den předem.