RyuzakiKate

Pokud jíte banány, máte radši ty „neposkvrněné“, nebo řádně flekaté?

Jednou jsem si v zeleninovým krámku vzala hned dva, který byly ve slevě jen proto, že měly hodně hnědejch fleků. Osobně mi to tak chutná víc, páč jsou sladší. Je mně líto, že takovýhle banány musej ze supermarketů stáhnout jen proto, že už nejsou zelený (ani na stopce)…

Nejlepší odpověď
anonym

Banán musí být tvrdý a čerstvý, aby se dal lépe flambovat.

Další odpovědi
Tic tac

Já mám ráda tak akorát

briketka10

Taky jsem si je dřív kupovala, dnes už moc ne nejím sladké,
ale kupuju je pro ségru jí to nevadí, protože ty zelený jsou
kolikrát drahý a nezralý.

redy

Mám ráda žluťoučký, skvrnitý jsou hnusný.:-(

marci1

Raději ty krásně žluťoučké, ale pokud mají pár teček, nevadí.Ty s hodně hnědými fleky mají už chuť takovou „rozplajzlou“. 🙂

lexx

jenom flekaté ! jsou to zpravidla výprodeje za 50% běžné ceny a to je rozhodující

Šidlo

ľahko zelené, ešte málo sladké

BANAN93

zelené – lehce nažloutlé jsou nejlepší – ty hnědé nebo žluté – hodně tečkované mi teda vůbec nechutnaj