Rommart

Pokud je osobní automobil v tzv. Polopřevodu, mohu na něm udělat legálně STK?

Udělám na takovém to vozidle legálně STK i s ME, pokud jsou v OTP udělány na bocích dírky protože auto je v polopřevodu. Není vydáno nové OTP se jménem nového vlastníka.Nebo musím toto vozidlo nějak obětovat(sešro­tovat)?

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě, že vozidlo v „polopřevodu“ může legálně absolvovat STK i měření emisí, k provedení STK ORV (původně OTP – ´malej techničák´) nepotřebuješ…
😉
Ale už vůbec nechápu zmínku o sešrotování…

Další odpovědi
cukrar

STK si uděláte, ale na vaše jméno..
Páč pak uděláte na sebe dohlášení. Jste uveden ve velkém techničáku na položce odhlášeno na Vás?