Pokud dáváte někomu hmotný dar…

…sundáváte z něj cenovku?

Nejlepší odpověď
AnnMary

Samozřejmě:) Nechci, aby obdarovaný znal cenu z důvodu aby se neurazil buď – že za něj utrácím moc nebo málo.:) Bez cenovky mi to příjde více „etické“ (s cenovou jako byhc ukazovala, dívej kolik jsem za tebe utratila:)))

Další odpovědi
anonym

Cedulku tam necham a jeste k cene pripisi dve nuly. 🙂 -iv-

Syd

No to záleží, jestli chcete aby si dotyčný cenil toho dárku a že jste mu ho dal, nebo toho, kolik jste do něj investoval. Každopádně se to považuje (nechat jí tam) za nevychovanost

dědapetr

Cenovky oddělám a ještě doma přebalím a odstraním všechny cedulky.

johana 56

Cenovky sundávám,přilepím na účtenku.Je to pro případ,kdy by byla nutná výměna,nebo vrácení daru(pokud by se nehodil).