Avatar uživatele
Registrovaný

pokud dam jako zamestnanec radnou vypoved, budu moci byt veden na uradu prace?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Ano, ale pozor na krácení případně přiznané podpory v nezaměstnanosti - http://kariera.ihned.cz/… .

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Ano.
A pokud v písemné výpovědi uvedete vážný důvod podle zákona o zaměstnanosti, nebuse Vám ani krátit podpora.

Vážné důvody (zákon o zaměstnanosti, §5 písm. c):
http://business.center.cz/…

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.