Lgee

Pokud byste si mohli vybrat jeden ze nize uvedenych zazitku zdarma, ktery by to byl?

Nejlepší odpověď
Rokio

Let do vesmiru

Mám odpor ke všem těmto třem zážitkům, ale nejmenší averzi mám k dovolené ve vesmíru. Vesmír mě sice zajímá, ale mám obavy, že bych to možná nepřežil či by se mi něco stalo.

Další odpovědi
Laiveth

Let do vesmiru

tforro

Let do vesmiru

Když je člověk v životě úspěšný, tak si vše ze zbývajících odpovědí dokáže zafinancovat sám. Let do vesmíru… no dost těžko.

Max Bekrt

Skok z letadla

Strašně se bojím výšek, ale miluju adrenalin a zkouším nové věci