Lgee

Pokud byste mohli „pouze“ jeden z těchto problémů vymýtit, který by to byl?

Pokud byste mohly/i „pouze“ jeden z těchto problémů vymitit jaký by to byl?

Původní dotaz
Pokud byste mohly/i „pouze“ jeden z těchto problémů vymitit jaký by to byl?

Nejlepší odpověď
Šidlo

Zařídit mírumilovnost a život bez nenávisti

ked človek nemyslí na svoju a cudziu agresiu, tak mu aj napadnú riešenia veľkých problémov

energia na ničenie a pumpovanie ega by sa dala použiť úplne na všetko ostatné

Další odpovědi
Drap

Nevím

Ani jedno v uvedené nabídce. Počkal bych, až bych mohl zrušit blbost. /Do toho počítám i smysl nedávající otázky/

Psychotic

"Zničit " veškeré nemoci světa

Všechno ostatní na seznamu může člověk ovlivnit a porazit sám. Nemoc ne.

Tondaotm

Zařídit mírumilovnost a život bez nenávisti

Při spolupráci všech by se daly ostatní problémy snad vyřešit.

talka

Vymitit veškerý hlad na světě