Danina65

Pokud byste měli možnost využít stroj času, kam by to bylo, vážení?

Nejlepší odpověď
bolak

Já bych asi v jiný době nepřežil 🙂 Maximálně tak pár let zpátky a rovnou do Tipáče vsadit si pár zápasů.

Další odpovědi
Drap

Nevím. Nepřemýšlím o nemožném. Je to podle mne ztráta času.

Kepler

Pár let zpátky je k ničemu. Takhle kousek dopředu, to by bylo něco. Na tom by se daly vydělat miliardy. Ale pokud by šlo cestovat jen do minulosti, rád bych viděl a zdokumentoval, jak historické události proběhly ve skutečnosti. Pak bych to sepsal a vydal.

lexx

do roku 1989, vyzbrojen loveckou kulovou kozlicí s dalekohledem a kapsou nábojů

KARI05

Do minulosti abych opravila to co jsem pos****

Šidlo

kúsok do budúcnosti.....to by bolo bezpečnejšie sa potom vrátiť a zabrániť tomu, čo sa stane, než zmeniť minulosť a zrejme nás tým všetkých vymazať

arachis

Pokud jenom na očum, tak do doby,kdy tady přistáli bytosti z hvězd, které pak domorodci ztvárnili do jeskyň a chrámů. A pokud bych v té doměla zůstat žít, tak někdy do doby, kdy ještě ženské seděly doma na prdelce a staraly se o domácnost a děti.