Moniccc

Pokud byste měli akné, dokázali byste to, co tato dívka na videu? :)

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=ex33wt­qnNz8&noredirec­t=1
já trpím na akné, ale ukázat svou pokožku před tolika miliony lidí, to chce odvahu :)
Doplňuji:
Neříkám, že make-up a pudr pleť ještě nezhoršují. To vím od svojí kožní. Ucpává to póry. Kór když ta holka si toho valí fakt hrozně moc na ten obličej. Ale zároveň ji prostě obdivuju, že to dokáže ukázat.

Nejlepší odpověď
anonym

Víš, ono takhle zlé akné chce opravdu důkladnou léčbu. Na to nestačí všechny vymyšlenosti kosmetiky. Když je pleť nemocná, nemělo by se to zakrývat, ale pořádně léčit. Nikdo mi nevymluví, že všechna ta patlátka ještě nezhoršila, co už dříve bylo hrozné. Je to stejné, jako si nepřipouštět jakýkoliv problém. Tím, že ho zapudrujeme, se ho nezbavíme. Chce to úplně jiné řešení.
Doplňuji:
No, taky to dostala určitě velmi slušně zaplaceno. Všimla sis, jak neopomenula každý výrobek velmi srozumitelně pojmenovat, viď?
Oni jsou totiž Američané dost odlišné mentality. Co bychom mi skrývali a považovali za trapné, to jim natolik nevadí. Jsou něčím odlišní, tak se cítí být výjimeční.

Další odpovědi
iceT

Pupínky nepupínky,určitě by se mi chtělo na ksicht patlat tolik sraček.Co to musí udělat v létě,to se jí ten namalovaný obličej neroteče?

Doplňuji:
nerozteče

briketka10

můj názor : reklama raklama zase jenom reklama a
nic jiného:-D
hrozně vypadající dívka předvádějící kdovíjakou pochybnou kosmetiku..

Amie

Chudák kluk co se vedle ní ráno probudí. Krapítek šok, když se sloupne te vrstma make-upu, ne?

anonym

Myslim že na holku má hodně odvahy, když ukáže všem takhle zlé akné, které má jinak stále zakryté. Má krásný oči.. Jinak říká že to léčí a že to bývalo ještě horší. Tak jí držim palce a Tobě taky!