Lgee

Pokud byste dostali penize na podnikani, do ceho byste je investovali?

Dostali byste treba 10 milionu Kc

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Rokio

Jine

Stát se majitelem hospody mi připadá sice lákavé, protože ČR je národ milovníků piva, ale raději bych investoval do nemovitostí, solárních panelů a pozemků.

McArthur

Jine

Ty jsi zatím moc peněz na hromadě neviděl. Kdyby ano, tak se neptáš na takovou blbost nebo dáš na výběr z něčeho relevantnějšího.

Chesterfield

Jine

Pravda je, že odpovědi jsou to vskutku irelevantní, avšak já bych 10 mil. rozdělil na 2 části. 5 mil. investoval do dynamických akcií v Asii, 5 mil. zainvestoval do nadějných startupů, vzal hypotéku na byt, ze zisku na cenných papírech ji platil, za pár let měl byt a věřím, že pokud bych pečlivě vybíral startupové projekty, tak i nějakých par desítek procent navrch.

karfigol

Jine

Nejlepší by bylo je investovat do rozvoje firmy, pro začátek třeba sídlo firmy https://www.si­dloprofirmy.cz/ pak nákup firemních prostorů, firemních aut atd.