www

Pokud byste chtěli, jen tak, častěji slavit. Máte nějaký originální důvod?

Doplňuji:
Beer, tak to mne nenapadlo 😁 !
Doposud asi jako Tom, ale polepším se.

Nejlepší odpověď
beer

Jednoznačně kulatiny!
Musíš ale narozeniny počítat na týdny(což je přecejen moc), já tedy jen na měsíce a „šetrně“, například pěkná čísla: 400,404,444 atd., k tomu normální narozky, svátek a je vystaráno !!
Ovšem, aktivitě se meze nekladou a možností je nepřeberně ))))
P.S.: Jó bejvááávalo, bejváávalo..))

Další odpovědi
tom004

A, proč důvod.Prostě se domluvíme,kdy,kde,c­o,a kdo,co zajistí,a je to.A,když necháme organizování manželkám,tak se dá slavit,cokoliv,a kdykoliv. :))

anonym

I den ptactva je důvod,ne?

Zdroj: http://kle.cz/vyz­namne-dny/seznam.html