Rokio

Pokud byste byli emoce, jakou emocí byste byli?

poznámka: Na výběr máte jenom z pěti emocí, a to radost, vztek, znechucení, strach nebo smutek. Vyberte tu emoci, která u vás převládá.

poznámka2: Inspiroval jsem se filmem V hlavě.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
eleonnore

radost

Radost. Čím jsem starší, tím víc. Když se ohlédnu do puberty, byl by to vztek a smutek. Ale člověk nemůže být čistě jen jedno. Nervy mi občas ještě rupnou a i nějaká ta malá depka mě popadne (Depky jsou občas prostě fajn a jsem ráda, že to došlo i Radosti! :))

V hlavně je jinak nádhernej film. Přemluvili mě do něj kamarádi a mě se do něj zprvu vůbec nechtělo, animáky nejsou můj nejoblíbenější žánr. Ale vzalo mi to dech. Moc krásnej, dojemnej film, jednoduše vysvětlená psychologie pro děti :)

Další odpovědi
ozzius

smutek

marci1

radost

Asi nás bude takto odpovídat méně. 🙂

dubraro

smutek

Možná spíš deprese. Ale to už je diagnóza, ne emoce…

BTW: Podle dosavadních výsledků odpovídají ženy „radost“ a muži „smutek“. Možná to má širší konsekvence…

Lgee

smutek

venacz

radost