bolak

Pokud by vlastní sestra mého nejlepšího kamaráda byla i sestrou jeho neteře, čím by pak byl jeho otec?

Doplňuji:
správně, chlívák a čunisko by to byl…

manon: tys mi zase dala, musel jsem se zamyslet, ale nakonec jsem i já pochopil hloubku svojí hádanky :), pravdu díš

Nejlepší odpověď
anonym

E.T. nebo delfín :D

Další odpovědi
Larissa

Zpustlík… :D

manon

Dědečkem své vlastní dcery :)
Doplňuji:
Bolak: :)))))

Tom20

INCESTNÍK!! :D
Jinak souhlasím s tady s odpověďmi.

Lucijej

Zřejmě by byl otec toho kamaráda pěknej vobšourník.

Když by byla jeho setra sestrou jeho neteře, tak musí být on její bratr a když je současně i její strýc.....

Jájá...

Pratetou ze třetího kolene…