Avatar uživatele
weriska

Pokud by vás zaujmula svobodná matka, bylo by její dítě překážkou k navázání vztahu?

Doplňuji:
dělám sociální průzkum, předem děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3498 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Pokud by mě skutečně zaujala svobodná matka, nebylo by pro mě její dítě překážkou k navázání vztahu. A čím mladší by bylo, tím lepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Hledáš chlapa?
;-D
Jaký vztah máš na mysli??
Pokud čistě sexuální, pak by dítě bylo na překážku – zejména, pokud by koukalo – z toho by pak koukalo Ohrožování mravní výchovy mládeže…
___
Každého člověka lze definovat výčtem nějakých vlastností – a u hypotetické partnerky rozhodně není na předních místech ani ´rodinný stav´ (svobodná, rozvedená, vdova – v zásadě ve vztahu neva ani to, že je baba vdaná) a ani to, zda má nebo nemá dítě (a jakého pohlaví či jak staré…).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Werisko,
víte, co je to sociální průzkum?

Pokud ano, jistě víte i to,
jak správně formulovat otázku,
i kde ji položit.

Na Odpovědích.cz zcela jistě nenajdete dostatečný reprezentativní vzorek respondentů, Váš „sociální průzkum“ zde nemá žádný smysl.


Na takto položenou otázku podle mne
existuje jediná odpověď:

Pokud už svobodná matka někoho zaujala, bude mu
úplně jedno, jestli je svobodná i to jestli (ne)má dítě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Pokud by mě jen „zaujmula“ (děláš sociální průzkum a přitom ani neovládáš gramatiku ze základky? o.O ), tak by dítě překážkou bylo.

Kdybych se do ní doopravdy zamiloval, tak určitě ne.

Kdo poznal pravou lásku ví, že slovo „překážka“ zamilovaní neznají :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Dítě svobodné matky bylo jakousi překážkou tak před 25–30 lety,dnes jsou jiné priority než to,že by muž vychovával dítě jiného muže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Nevadilo, spíše bych se k ní více připoutal tím, že její dítě mne chce míti v blízkosti a tudíž i jeho matce by mělo vadit, že se se mnou její dítě denně nestýká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

To záleží… U dítěte do řekněme 10ti let ne, u starších, pokud bych si s nimi skutečně nerozuměl tak ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek