Löwe

Pokud by Severní Korea měla lék na ebolu, AIDS, MERS a SARS, myslíte, že by se o něj podělila se světem?

http://m.novin­ky.cz/article­Details?count=12&a­Id=372845&offset=12&sznu­=80POhcA0SLbX5kDK&­sId=966

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud by KLDR měla opravdu takový lék, samozřejmě by jej draze prodávala – aby si tamnní režim trošku vylepšil skomírající ekonomiku…
😉

Bohužel – s vysokou pravděpodobností jde o naprostý blábol, kterým si režim chce získat respekt na mezinárodní úrovni, ale – nemýlím-li se, získá asi tolik respektu, jako malé ulhané děcko s bobkem v gaťách.

Další odpovědi
jáára

no jasně… lékem na všechno je smrt.?

nebo klystýr?

marci1

Myslím si, že je to jen výmysl. 70% obyvatelstva nemá dostatek potravin v důsledku sucha a příští rok bude asi hůře. SK se stále tváří, jak je vše o.k., co vše mají, na co vše přišli atp. ☹

lexx

ne protože ho nemá

Agneta

Ale určitě…sto miliard € se jim může hodit:DDD

anonym

V Severní Korei žádné nemoce nemají,protože jsou integrovaní a uzavření,pojmy jako bisexual třeba neznají,takže jde spíš o kachnu ze západu.

anonym

Myslím,že ano.

zjentek

jen doplním Juqara- von myslí, že ano, ale ta dělba proběhne samozřejmě jedině zdarma ;q

gecco

Jáára → myslíš lék 7,62×39 mm podávaná z AK47 v krátkých dávkách?
😉

jáára

já ani nevím, jak to v severní korei podávaj.. AKčkama?

gecco

Myslím, že jich tam ještě ze SSSR a Číny mají dost a dost…
😉