Pokud by šel někdo zítra na pět let do basy, tak až jej propustí, tak mu bude ještě fungovat gmail emailová schránka?

Nebo neaktivní emailové shránky mažou? Myslím, že seznam.cz to právě tak dělá. Nevím přesně kolik měsíců to bylo, ale pak je schránka již nefunkční pokud se na ní nikdo nepřihlasí do té doby. Jak to ma Gmail?
Kéž by to bylo neomezené, ale jsem spíše skeptický.

Nejlepší odpověď
ivzez

Seznam.cz poskytuje e-mailovou adresu „na celý život“.
Pokud se do ní člověk nějakou dobu nepřihlašuje, zneaktivní ji,
ale po opětovném přihlášení ji znovu zaktivní.

Nedávno – před necelým rokem jsem u Seznamu takto zaktivnila
schránku, kterou už jsem několik (3 nebo 4 roky) let nepoužívala.

Gmail umožňuje nastavit, co se má se schránkou dít, pokud se vlastník
nějakou dobu ke svému účtu nepřihlásí. Zatím jsem tuto možnost nepoužila,
takže přesné podmínky ani možnosti neznám.

Předpokládám, že podobně se k tomuto staví
u další poskytovatelé e-mailových schránek.

Další odpovědi
Lamalam

Proč by měla být neaktivní? Většina vězňů má přístup k internetu.

anonym

OK, tak co ti co nemaj přístup na internet ve vězení?

Ronnie3697

Jít do vězení a vyzkoušet to? K čemu je tahle otázka? Však si založ další gmail a 5 let ho nepoužívej.