Rokio

Pokud by někdo šel do vězení na 20 let a po deseti letech by zemřel, strávil by daný čas člověk ve vězení i po smrti?

poznámka: Myslím v posmrtném životě.

Odpovědi
dudu

Na podobné téma – Rokio znáš odpověď? Autobusem cestuje pět pasažérů. Na zastávce jich sedm vystoupí. Kolik jich na další stanici musí nastoupit, aby v autobuse nebyl nikdo?

Lgee

Určitě se to už stalo, ale nevím jak by to mohl někdo zjistit

Drap

Světská spravedlnost se řídí jinými zákony.

klumprt

To záleží na mnoha věcech, najmě na tom, jestli nějaký posmrtný život vůbec je.

briketka10

??

led

Jedine vo vašom prípade. Vy budete zjavne výnimka…
V ostatných prípadoch odsúdeného vo väzbe, po jeho úmrtí počas výkonu trestu sa ďalší pobyt mrtveho odsúdeného vo väzení považuje za bezpredmetný. Telesná schránka odsúdeného je pochovaná a jeho „ducha“ nemožno väzniť.

Mc Merkurion

… ne …
… někteří v pekle …

bububabu

Třeba v USA to tak mají asi věří že doba odsouzení bude počítána i v životě po smrti. Proč by jinak člověka odsoudili třeba na doživotí plus 80 let