Lgee

Pokud by neexistovala chemie, jak by svět vypadal?

Nejlepší odpověď
Kelt

Bez chemie, by nebylo života, nevznikly by žádné látky, horniny, voda, živočichové, buňka, vzduch a pod. Nebylo by uhlí, ropa, dřevo. A nebyl by ani svět. A ty bys neexistoval a nemohl bys vytvořit takovou otázku.

Další odpovědi
dubraro

Bez chemie by svět neexistoval.

anonym

Úplně stejně.

Cenobita

Kosmetický a parfumerský průmysl je jeden z nejvýnosnějších bysnysů, kolem kterého se točí ekonomika a spotřeba, pokud by se utlumila, znamenalo by to škody v ekonomice, ty by se musely kompenzovat nějak jinak, třeba výrobou více alkoholu nebo drog či jiných koníčků.