Georgo2010

Pokud by jste vstali okolo poledne, začali by jste den snídaní?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Samozřejmě. Dnešní věda tvrdí, že snídaně je na celém dni to nejdůležitější. Bez ní by takový den ani nemohl být celý.

Další odpovědi
anonym

Doma bych snídani vynechala a dala si rovnou oběd. U přítele je to tak, že se snídá i ve dvě odpoledne. Oběd klidně oželí (a potom musím i já, ach,jo).

anonym

Já to mám nastavené tak,že dokud nejdu spát,je stále „dnes“ a když se probudím,snídám…:D

briketka10

nee, hodně ponocuju, tak se mi často stane, že vstanu třeba v devět nebo deset hodin a dám si kávu to vůbec nesnídám jdu ve dvě na procházku se psem a až potom si dám oběd :DD

no jo, ale pak se můžu cpát i v noci a nepřiberu ani deko..
mám 55kg měřím 172cm

hanulka11

asi lehce kávou s mlíkem a jídlo bych nechala tak za 2 hodinky ještě se mi to nikdy ale nestalo/ nepoštěstilo/

zzzzz

Den začínám vždy kávou, a je jedno v kolik vstanu.

IK

Stává se mi to k mému velkému zoufalství běžně posledních 5 let co zápasím s Boreliozou a neschopností usnout v příznivou dobu. Ráno mě bolí hlava tak piji 3/4l zeleného čaje který to řeší a pokud pak dostanu hlad tak jím cokoliv a říkám tomu „první jídlo“ většinou se nezmůžu na nic těžkého, čenichám v kuchyni až mě něco napadne co strávím bez problémů. Často je to jen banán, jednoduchá polévka, nebo vločková kaše. Pomalu se to zlepšuje a spím lépe. Nejvíc mi pomáhá vůbec se tím netrápit a nechat všemu přirozený průběh, protože i když dělám vše proto abych to změnila, tak výsledek se nedostavuje a já mám o to větší vztek. Když mám jít ráno k doktorovi tak to trénuji celý týden a poslední noc neusnu vůbec. Nenech si narušit pohodu tím, že budeš váhat mezi jídlem které by sis chtěl dát a něčím na co tvůj organismus ještě nemá žádný názor. Něco si dej a uvidíš jak ti to sedne.

Amie

Já osobně mám zkušenosti s tímto z Německa – vneděli se vždy spalo tak do jedenácti/ dvanácti. Pokud jsem již v sedm nebyla vzhůru a neumírala hlady dělala jsem to jako oni – velký snídaňový oběd.
To znamenalo i teplé věci (vajíčka, párky), ale také konfleiksy atd. Jako další jídlo byla pak jen večeře někdy v sedm/ osm.

Takže na tvojí otázku odpovídám takto – začla bych hodně velkou snídaní s prvky oběda.

Damiana

Nesnídám nikdy (v hotelu jen uždibuji z donucení, ale už se raději vidím v bazénu!). Jím obvykle až po poledni, někdy až kolem druhé odpoledne. Není to nastavený režim podle ničeho jiného než mne samé. Takhle mi to vyhovuje. Prostě jím, když mám hlad a na co mám chuť a basta fidli.