Rohlik

Pokud budu mít občanství v nějakém daňovém ráji, budu mít větší výplatu?

Když budu mít občánství v „ráji“, budu mít jako zaměstnanec firmy, která má sídlo v ČR, nějaké finanční výhody?
Například vyšší čistou mzdu, díky nižším daním, atd..?

Nejlepší odpověď
ivzez

Výše výplaty nezávisí na občanství,
ale na tom, kde pracujete.

Další odpovědi
Nuk nuk

Pokud budete mít občanství nějakého „daňového ráje“ budet mít nižší daně pouze za předpokladu, že v tom daňovém ráji budete i pracovat a mít tamní příjem. Budete-li žít a vydělávat si na území ČR, je úplně jedno, čí budete mít občanství.