Pokud budou existovat roboti, kteří půjdou ovládat na dálku pomocí majitelova PC, budou moct za něj vydělávat v práci?

Pokud zvládnou práci vykonávat? Robot by měl třeba jistý proces učení a po jisté době praxe by si zvyknul na svoje pracovní úkoly. Jakmile by se stal zádrhel, tak by byl vyslán signál k majiteli do PC/možná i mozku? a ten by mohl převzít situaci a navázat až do bodu kdy se robot opět dostane procesu práce a samostatnosti?

Robot by byl majetkem majitele a vydělával mu mzdu.

Odpovědi
dubraro

Proč je otázka položena v budoucím čase? Toto se již nějaký čas děje. Roboty, i samoučící s jistou mírou inteligence, má lecjaký výrobní podnik.
Pořídit si stroj, aby mi vydělával, tomu se říká investice.