amigo

pokud bude známá dělat kurz manikúry na Ukrajině, bude tento kurz v ČR uznán?

Odpovědi
anonym

No , ja chodim napriklad na kosmetiku a nikdy me nenapadlo ptat se slecny , kde si delala kurz. Pravdepodobne bude vase znama pak take v Cz podnikat a na zivn. urade nebude muset dokladat zadny papir o kurzu. Dnes dela spoustu lidi to , cemu se neucili ve skole. ( ja ) 🙂 -iv-