leader

Pokud 14letý kluk znásilní 20letou dívku?

Bude to bráno, jako že ona znásilnila jeho nebo on jí, oba řeknou policii, že to byl ten druhý?
A když jí udělá dítě, hned od 14 platit alimenty, nebo nic, když ho podle st. ústavy znásilnila ona?

Odpovědi
Zbynas

Pokud soud uzná vinným 14-letého kluka, nic mu nehrozí, protože není trestně odpovědný. Ani v budoucnu samozřejmě nebude muset nikdy platit alimenty.

Pokud soud uzná vinnou 20-letou dívku, pravděpodobně bude odsouzena k nepodmíněnému trestu a dítě bude umístěno v dětském domově po dobu výkonu trestu.

Minas

Je to na soudu. BTW: moc koukáš na můj otec je šílenec.
Annas, proč to upravuješ, zní to hůř než předtím…