afro.minerva

Pokračování otázky o diskusích pro Anetadelu1.

Je to tak, jak píšeš. Prostě se sesypou jako mouchy na (víš co). A to nejen v jednom tématu. Co by jsi si myslela o matce, která napíše, že na 99% by nedala dítěti lék, který by mu předepsal klasický doktor? Nedat dítěti lék v nemoci? Jenom kvůli strachu z možných vedlejších účinků? Copak na posouzení rizik tady nejsou dostatečně vzdělaní lékaři?

Nejlepší odpověď
anetadela1

No že, je to kr… Co jiného! 🙂 Kdyby ty vedlejší účinky byly tak strašný, o dost horší než samotná nemoc, tak se léky podávat a předepisovat nebudou, no nemám pravdu? Tak je to i s tím očkováním… Kdyby reakce po očkování přinášely smrt častěji než kdyby se neočkovalo, tak se to dělat nebude. A to, že se vyskytne jednou za uherský rok špatná reakce, tak to je holt osud pro onoho člověka. Ale dalších miliony lidí to zachrání. Sice jsem psala, že jsem se nesetkala v mojí rodině s reakcí, ale tím jsem nemyslela zvýšenou horečku – jak jsem se pak dozvěděla z tabulky, která byla v minulý otázce. Moje starší dcera takhle reaguje na každý očkování, no bóže, tak má horečku. Horší by bylo, kdybych ji nenechala očkovat a ona pak dostala kvůli tomu žloutenku nebo TBC např. A horší reakce jsou míň jak 1%.
No byla by to diskuze do alelůja 🙂

Další odpovědi
fisourek

gc