Bronzový

Pokračování otázky o diskusích pro Anetadelu1.

Je to tak, jak píšeš. Prostě se sesypou jako mouchy na (víš co). A to nejen v jednom tématu. Co by jsi si myslela o matce, která napíše, že na 99% by nedala dítěti lék, který by mu předepsal klasický doktor? Nedat dítěti lék v nemoci? Jenom kvůli strachu z možných vedlejších účinků? Copak na posouzení rizik tady nejsou dostatečně vzdělaní lékaři?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No že, je to kr... Co jiného! :-) Kdyby ty vedlejší účinky byly tak strašný, o dost horší než samotná nemoc, tak se léky podávat a předepisovat nebudou, no nemám pravdu? Tak je to i s tím očkováním... Kdyby reakce po očkování přinášely smrt častěji než kdyby se neočkovalo, tak se to dělat nebude. A to, že se vyskytne jednou za uherský rok špatná reakce, tak to je holt osud pro onoho člověka. Ale dalších miliony lidí to zachrání. Sice jsem psala, že jsem se nesetkala v mojí rodině s reakcí, ale tím jsem nemyslela zvýšenou horečku - jak jsem se pak dozvěděla z tabulky, která byla v minulý otázce. Moje starší dcera takhle reaguje na každý očkování, no bóže, tak má horečku. Horší by bylo, kdybych ji nenechala očkovat a ona pak dostala kvůli tomu žloutenku nebo TBC např. A horší reakce jsou míň jak 1%.
No byla by to diskuze do alelůja :-)

Další odpovědi:

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.