Pokoj s plakáty nebo bez plakátů?

Chtěla bych se vás zeptat, jaký máte názor na plakáty (např. oblíbených zpěváků, herců,...atd.) v pokoji pro teenagery. Jestli jste spíš pro plakáty nebo ne. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Klidně ano, ale já bych si tam dala spíše fotoobraz. Dnes jejich tolik druhů a jsou mezi nimi i herci, zpěváci, skupiny, města, květiny ap. :-))

Zdroj: https://www.google.cz/search?q =fotoobrazy&client=firefox&hs= aeX&rls=org.mozilla:cs:officia l&channel=fflb&source=lnms&tbm =isch&sa=X&ei=eNonVNroNaeu7Ab9 xIG4BQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=133 9&bih=608

Stříbrný

Měli jsme s bráchou pokoj plný plakátů,normálně nalepený na zdi i nábytku.Auta,motorky,metalový kapely...Syn má v pokoji zatím jen několik Ferrari,ale má je zarámovaný.

Pokročilý

Já neměl za mlada na zdech nic. Kdybych si tam něco nalepil, tak bych asi dostal vylagoš. :) A ani dnes se mi to nějak nelibí.

Stříbrný

Proč ne, když se mu to líbí. Není to snad takový problém v budoucnu (až dostane rozum) strhnout a znovu vymalovat.

Zlatý

proč ne. Plakáty jsem měl na zdech ještě na VŠ kolejích. I dnes mě láká si v pracovně nějaký pověsit, ale jsem si vědom toho, že její zdi jsou laděné poněkud jinak a že by se tma nehodil.
Doplňuji:
*tam

Zamlada jsem si taky vylepovala svoje tehdejší idoly a byla jsem z toho děsně nadšená. Náš syn ale na to nějak extra není, má jen 1 plakát Cristiana Ronalda. Proto jsme řešili, jak v jeho pokojíčku ty holé stěny trochu zútulnit. Váhali jsme mezi samolepkami na zeď a vícedílnými obrazy. Nakonec zvítězil obraz Audi R8, který si sám vybral.

Zdroj: http://www.moderniobraz.cz/vic edilne-obrazy-na-platne/auto-m oto/9017-obraz-auto-audi-r8

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.