opička14

Pokoj na internátu. Nevíte někdo zda-li jde aby byli druhák a prvák spolu na pokoji?

nevíte někdo zda-li jde aby byli druhák a prvák spolu na pokoji? děkuju za odpovědi :)))

Odpovědi
cochee

To si snad každý „internát“ určuje sám, nějakým vnitřním řádem. Zeptej se tam.

mizu1414

No jsem taky na intru a když se zeptáš a nebo domluvíš myslím že by to šlo :)