Dr. Avatar

Pokladni doklad bez razitka

Dobry den muj kamarad dneska vyhraj jackpot v herne ale obsluha nemela hotovost tak mu vypsala obsluha prijmovy pokladni doklad ma tam vse jen ne razitko herny myslite ze to vadi ?

Odpovědi
standa

To jsou věci, panečku 🙂

Samozřejmě, že z obecného pohledu je úplně jedno zda daný doklad*) obsahuje razítko či nikoli.

Mnohem důležitější je fakt, zda ze zmiňovaného dokladu lze dovodit, že výhra vyplacena NEBYLA a nárok na výplatu výhry stále trvá.

Nejdůležitější je úplně jiný doklad, a to SÁZENKA (asi to nazývám nepřesně, ale nejspíš tušíte co mám na mysli)…, doufám, že jste ji nedal z ruky !

*) vůbec netuším proč byl vypsán jakýsi ´PŘÍJMOVÝ´ doklad…, a jaký „příjem“ tento doklad potvrzoval ?