Pokladal jsem otazku ohledně nefungujicich světel…nejsem elektrikař to ma pani LED pravdu,proto jsem chtěl radu kutila

Nefunguji mi 4svetla prosim o radu nejakeho elektrikaře.Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Podle formy otázek si raději pozvěte někoho kdo tomu rozumí. Jak chcete poradit když nevíte o co jde ?
Pokud máte ještě dvojvodičový rozvod tak ve vypínači žádný nulák není.

Další odpovědi
lerak14

dle vašeho psaní nulák asi nemáte a máte staré vedení vypadá to na dost choulostivou věc která vám může způsoit dost velké problémy kvůli kterým hořelo už hodně baráků-tak honem odborníka

cukrar

nejděte si mě on line a můžeme postup probrat. Koli máte drátů? dva – tři???

Zdroj: ICQ 55180641, skype: milancukrar

elektrikář

Pokud světla před tím fungovala. Je možná uvolněný drát.Vadný vypínač, nebo trafo. Pokud člověk neví jak to vypadá je to jako věštění z křišťálové koule. Raději to sám nezkoušejte a sežeňte si někoho kdo tomu rozumí.