jjj123456789

Pokid nezletilý znásilní ženu, bude trestána za sex s nezletilým?

Nejlepší odpověď
Awe

V čr určitě…Tady je takový bordel že by měla ještě obvinění za rasismus

Další odpovědi
marci1

Pokud bude znásilněná ( sex proti její vůli ), bude tedy poškozená ( oběť ) a nemůže být trestána. Případ se bude vyšetřovat a pokud bude pachateli méně než 15 let , případ bude odložen pro trestní nezpůsobilost. Jestliže pachateli bude 15–18 let, bude potrestán.

Akzeret

Řekla bych, že pokud by násilníkovi bylo míň než 15, byla by potrestaná žena za sex s ´dítětem´. I když pochybuji, že by se ženská neubránila čtrnáctiletému ´uchu´, přestože někteří kluci už sílu mají pěknou. Ale asi by měl být potrestaný i kluk, pokud by šlo opravdu o znásilnění a ne dobrovolný sex… Pokud by násilníkovi bylo více než 15, nevidím důvod, proč by měla být trestaná znásilněná žena.
Počkám s tebou na další odpovědi, pokud se pletu, ráda si rozšířím obzory :)
Jinak je fakt, že v ČR je možné všechno :)

klumprt

Ne. Pokud to chcete zdůvodnit „vědecky“, tak proto, že nebude naplněna subjektivní stránka trestného činu, čili úmyslné zavinění.

O subjektivní stránce např. zde (nalezeno Googlem): http://www.uni-regensburg.de/E­inrichtungen/ZSK/Tsch­echische_Rechtssp­rache/Trestni­Pravo/Chapter3/Bloc­k6/content.html

klob1

No, jestli nebudou trestáni rodiče, když zodpovídají za nezletilého a jeho činy?Vím, že to jsou asi skotačiny (nebo skot a činy?).
Ale možné je skutečně všechno možné. Jde o to jestli ona to dokáže, že to tak bylo. A Proč se zabývat, když je to už jako normální činnost? Tedy ne por nás, jsem hold ještě zastaralé povahy a rozumu. Jenže už doba je taková a tyto činnosti se dějí velmi často.
Záleží také jestli ona mu nějak neublížila, když se bránila, pak by i jí mohli soudit za nepřiměřenou obranu!
Jinak to by asi právníci řekli na konkrétním případu a soud. Nikdo nezná přímé okolnosti a podstatu, takže těžko odpovědět na to.

ivzez

Sex s nezletilým (15 – 18 let) není trestně stíhán.

petra15

Akzeret
V kazdé zemi je ta veková hranice jinak . V Anglii je to 10 let, v Nemecku 14, a má -li ta zena 40 az 50 kg(Juliana Vieira) a ten násilník 60 az 70kg a je mu 14 a 11 mesícu…:-) …no je to strasné…tak pak pujde jeste tehotná do vezení 🙂