Pokročilý

Poker holdem all in

Jak je to s all in ? máme 3 hráče ... Hráč 1 má jen 5 žetonu a vsadí vše na začátku hráči 2 a 3 dále sázejí částky až se dostanou třeba na 60 je čas ukázat karty a přijdeme na to že hráč 1 vyhrál nad hráčem 3 a 2 třeba fullhousem . Jak je to dál dostane hráč 1 vše (65) nebo jen 10 a zbytek (50) si rozdělí hráč 2 a 3 ?

Odpovědi:

Zlatý

Pokud vsadí 5 žetonů, tak z každého hráče může vytáhnout maximálně 5 žetonů, tudíž pot se hned na začátku hry dělí na dvě části, 1. kupička 5+5+5 žetonů pokud dorovnají oba hráči, a 2. kupička je jen mezi těma dvěma dalšíma. Když potom hra dojde až na river a odkryjou se karty, tak nejdřív se posuzují karty všech tří hráčů a hraje se o 1. kupičku a pak se zkoumají karty jen oněch dvou, kteří spolu hrajou o peníze v 2. kupičce.

Jediná věc kterou si nejsem jistej, jestli vůbec můžou preflop přehazovat nejslabšího hráče, kterej šel do all-inu, podle mýho můžou maximálně dorovnat jeho sázku a další sázky přihazovat až na flopu, ale v tomhle zřejmě bude záležet hlavně na pravidlech dané herny.

Pokročilý

Hráč 1 získá vše

Pokročilý

Souhlasim s Bolakem, jedna se prakticky o dvě hry - main a sidepot. Přičemž o sidepot by se utkali jen ti bohatší hráči.

Co se týče přihazování all-in v pre-flopu, pravidla to podle mě nezakazují, je pouze zakázáno, aby hráč navyšoval vlastní sázku pokud ji ostatní hráči nenavýšili...

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

AndreiRanger: mně se několikrát na herně stalo, že někdo navýšil a já už nemohl přes, mohl jsem maximálně dorovnat, je možné že to má co dočinění s tím, jestli hráč s nejnižším bankrollem vsázel jako první v pořadí, a nebo navyšoval na all-in po jiném sázejícím hráči

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.