Lutagame

Poker holdem all in

Jak je to s all in ? máme 3 hráče … Hráč 1 má jen 5 žetonu a vsadí vše na začátku hráči 2 a 3 dále sázejí částky až se dostanou třeba na 60 je čas ukázat karty a přijdeme na to že hráč 1 vyhrál nad hráčem 3 a 2 třeba fullhousem . Jak je to dál dostane hráč 1 vše (65) nebo jen 10 a zbytek (50) si rozdělí hráč 2 a 3 ?

Odpovědi
bolak

Pokud vsadí 5 žetonů, tak z každého hráče může vytáhnout maximálně 5 žetonů, tudíž pot se hned na začátku hry dělí na dvě části, 1. kupička 5+5+5 žetonů pokud dorovnají oba hráči, a 2. kupička je jen mezi těma dvěma dalšíma. Když potom hra dojde až na river a odkryjou se karty, tak nejdřív se posuzují karty všech tří hráčů a hraje se o 1. kupičku a pak se zkoumají karty jen oněch dvou, kteří spolu hrajou o peníze v 2. kupičce.

Jediná věc kterou si nejsem jistej, jestli vůbec můžou preflop přehazovat nejslabšího hráče, kterej šel do all-inu, podle mýho můžou maximálně dorovnat jeho sázku a další sázky přihazovat až na flopu, ale v tomhle zřejmě bude záležet hlavně na pravidlech dané herny.

Craftos

Hráč 1 získá vše

AndreiRanger

Souhlasim s Bolakem, jedna se prakticky o dvě hry – main a sidepot. Přičemž o sidepot by se utkali jen ti bohatší hráči.

Co se týče přihazování all-in v pre-flopu, pravidla to podle mě nezakazují, je pouze zakázáno, aby hráč navyšoval vlastní sázku pokud ji ostatní hráči nenavýšili…

bolak

AndreiRanger: mně se několikrát na herně stalo, že někdo navýšil a já už nemohl přes, mohl jsem maximálně dorovnat, je možné že to má co dočinění s tím, jestli hráč s nejnižším bankrollem vsázel jako první v pořadí, a nebo navyšoval na all-in po jiném sázejícím hráči