TokFan

Pokémon v realitě

Mám takovou lehce filozofickou otázku, myslíte, že by šlo, vytvořit POKÉMONY do našeho světa? :D (jen čistě teoreticky). A pokud ano, jak byste to dělali a jak by fungovali? :D

Odpovědi
321Mordred

Kredit odpovedi.cz snižují akorát snižují špatně naladění lidé jako jste cochee. Jinak k otázce – nešlo. Většina Pokémonů odporují fyzikálním zákonům (bleskový útok) a navíc by se přirozenou cestou nemohli evolučně vyvinout, přeci jen s růžovým zbarvením kůže v divočině nepřežijete dost dlouho. Jediný pokémon co by šel stvořit je Digglet.

fandosaurus

No, nejdřív bych šel do lesa pro houby ;)
:D
Ale jinak bych hodil kočku a psa do pytle :D Něco z toho bude :D
A ted vědecky :D mám dojem že přírodně to snad ani nejde,V genech je snad nějakej blok kterej brání aby měl kun dítě z kočkou :D ale nejsem si jistej

bolak

můj bratranec je pokémon

cochee

To je typická otázka – blábol snižující již tak upadající kredit Odpovědi.cz . Pokud jsi to přece jen myslel ze srandy, měl jsi to umístit do správné kategorie „Aktuality a zábava – Zábava a ostatní“ a ne do vědy.

Kotja

Podle bráchy stačí naučit papouška říkat „Papoušek“ a máte skoro pokémona.

Kelt

Na Hané jsou pokémoni. Občas se někdo zeptá Po kém on je? Po kom je? Na koho se podobá?
Říká se, že co si mysl dokáže představit, to se může uskutečnit. Teoreticky je možné všechno, Tedy i vznik pomémonů a jednali by asi tak, jak je dané z filmu. Možná jinak, záleží na programu, prostředí.