Pokémon v realitě

Mám takovou lehce filozofickou otázku, myslíte, že by šlo, vytvořit POKÉMONY do našeho světa? :D (jen čistě teoreticky). A pokud ano, jak byste to dělali a jak by fungovali? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Kredit odpovedi.cz snižují akorát snižují špatně naladění lidé jako jste cochee. Jinak k otázce - nešlo. Většina Pokémonů odporují fyzikálním zákonům (bleskový útok) a navíc by se přirozenou cestou nemohli evolučně vyvinout, přeci jen s růžovým zbarvením kůže v divočině nepřežijete dost dlouho. Jediný pokémon co by šel stvořit je Digglet.

Pokročilý

No, nejdřív bych šel do lesa pro houby ;)
:D
Ale jinak bych hodil kočku a psa do pytle :D Něco z toho bude :D
A ted vědecky :D mám dojem že přírodně to snad ani nejde,V genech je snad nějakej blok kterej brání aby měl kun dítě z kočkou :D ale nejsem si jistej

Zlatý

můj bratranec je pokémon

Stříbrný

To je typická otázka - blábol snižující již tak upadající kredit Odpovědi.cz . Pokud jsi to přece jen myslel ze srandy, měl jsi to umístit do správné kategorie "Aktuality a zábava - Zábava a ostatní" a ne do vědy.

Pokročilý

Podle bráchy stačí naučit papouška říkat "Papoušek" a máte skoro pokémona.

Bronzový

Na Hané jsou pokémoni. Občas se někdo zeptá Po kém on je? Po kom je? Na koho se podobá?
Říká se, že co si mysl dokáže představit, to se může uskutečnit. Teoreticky je možné všechno, Tedy i vznik pomémonů a jednali by asi tak, jak je dané z filmu. Možná jinak, záleží na programu, prostředí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2737
Zlatý quentos 1321
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.